Uczniowie klasy II A uczestniczyli w warsztatach w pracowni artystycznej „Blisko Siebie”.
Dzieci ozdabiały porcelanowe kubki kolorowymi farbami i flamastrami do ceramiki, rozwijając swoją kreatywność i wyobraźnię.
Po warsztatach był też czas na wspólną integrację i zabawy ruchowe.















