26 maja w naszej szkole klasy 1–3 wraz z rodzicami świętowały wyjątkowy Dzień Rodziny ❤️
Dzieci zaprezentowały piękne programy artystyczne, podczas których mogły pochwalić się swoimi talentami. Nie zabrakło wzruszeń, uśmiechów, upominków, buziaków i serdecznych przytulasów 💐😊
Po części artystycznej wszyscy uczestniczyli we wspólnych zabawach i tańcach integracyjnych. Było dużo radości, śmiechu i wspaniałej atmosfery 🎶💃🕺
Na zakończenie odbyło się wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek. Był to czas rozmów, odpoczynku i bycia razem — rodzinnie, w piknikowej atmosferze, budując i umacniając rodzinne relacje ❤️🔥
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas!
























