2025-11-23 archiwum

Tydzień życzliwości

Tydzień Życzliwości 24.11.2025-28.11.2025 Poniedziałek W tym dniu na tablicy przy wejściu do szkoły z hasłem : „Zatrzymaj się kolego, napisz cos miłego!” wpisujemy miłe słowa do kolegów i koleżanek, dla pracowników szkoły…„Życzliwość zaczyna się tutaj!” dekoracja drzwi sal lekcyjnych przez uczniów klas1-8 Wtorek Gra szkolna – ułożenie hasła z wyrazów schowanych na terenie szkoły i przygotowanie …

Czytaj dalej

Spotkanie z higienistką

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego odwiedziła nas higienistka stomatologiczna ze Studium Medycznego im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Białek Podlaskiej. Pani higienistka opowiedziała uczniom o swojej pracy oraz przypomniała najważniejsze zasady dbania o higienę jamy ustnej. Dzieci dowiedziały się, jak prawidłowo szczotkować zęby, jak często odwiedzać gabinet stomatologiczny i dlaczego zdrowe nawyki są tak ważne …

Czytaj dalej