Z okazji Dnia Bibliotekarza dzieci z grupy „Tygryski” odwiedziły dziś szkolną bibliotekę. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały książki, poznały pracę bibliotekarza oraz dowiedziały się, jak należy dbać o książki. Dziękujemy Pani Małgosi za miłe spotkanie i ciekawą opowieść o świecie książek.












