Lekcja w Bibliotece Pedagogicznej klasy 2b

Klasa 2b była w Bibliotece Pedagogicznej. Tematem lekcji była pomoc mamie w codziennych obowiązkach. Dzieci rozwiązywały różne zadania logiczne oraz brały udział w ciekawych zabawach. Na zakończenie wykonały kolorowe zakładki do książek.